8 Mar 2015

DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

Öncelikle kadınlar günümüz kutlu olsun!

Bu gün aslında İnsan Hakları temelinde kadınların siyasi ve sosyal bilincinin geliştirilmesine, ekonomik siyasi ve sosyal başarılarının kutlanmasına ayrılmaktadır. Her ne kadar bayramlar gibi çoşkulu olmasa da, diğer özel günler kadar mitingli, ağır toplantılı haller içerisine girilmese de bu günün içinde kadın için özel bir şey olduğunu bilmek bile bence güzel.

Bu günün bir diğer özelliği varki bence çoğu bayanın da bildiği üzere kişisel bakım ürünlerinde markaların yaptığı çılgın indirimler. Migros et ürünlerinde bile indirim yapmıştı ama o konuya girmeyeceğim :)

Ben de bu gün her sene olduğu gibi Ankamall avm'ye giderek gratis, watsons ve migros fiyat incelemelerimi yapıp ihtiyaçlarımı aldım.Bazı ürünlerden iki adet aldım hazır indirimi bulmuşken çünkü çoğu kullanıp sevdiğim ürünler. Siyah nokta bantları benim favorim. Loreal'in Telescopic Mascarasını ilk defa kullanacağım bu yüzden deneyen varsa yorumlarını duyarsam çok sevinirim.

Siz bu indirimden neler aldınız? İndirim  miktarı yeterli miydi sizce?


3 yorum:

 1. Gratis ve watsons iyi indirim yapmamıştı bence.bir dahaki kadınlar günü indiriminden daha iyi bir performans bekliyoruz onlardan :) aldıklarını güle güle kullan bayıldım aldıklarına yorum da bekliyoruz en kısa zamanda ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kremlerde %50, makyaj ürünlerinde ise %40 indirim vardı genelde. Bence de çok yeterli değildi, çünkü özellikle de Migros'un birkaç sene öncesinde ne kadar indirim yaptığını en iyi bilenlerdenim. Ne diyelim inşallah seneye..

   Sil
  2. Watsons rimmelin ürünlerine indirim duasına çıkıcam seneye :))) beklemedeyiz umarım üzmezler bizi

   Sil