25 May 2015

ARA VERMEK İYİ DEĞİL

İlk defa  bloğa bu kadar uzun ara verdim. Kendimce sebeplerim vardı. Hala da geçerli sebepler.

Canımın içi annemin sağlık sorunları var. Yaklaşık 6 ay önce iki dizinden de protez ameliyatı olmuştu 1 hafta önce öğrendik ki ayağının birinde sürekli devam eden ağrıların sebebi protezin iltihaplanmasıymış. Yani bize yeniden ameliyat kapıları göründü. Öyle zor ki insanın sevdiği birinin canının yanması.
Anneler derler ya 'ayağı taşa değse benim içim yanar' diye aynı olay ben de oluyor.  O benim hem arkadaşım, hem annem, hem de çocuğum oldu artık. Bu kadar düşkünken kendisine ağrı çektiğini görmek insanın canını acıtıyor. Banyoya girse kulağım orada, bir yere gitmeye kalksa gözüm onunla, merdivenlerden inse elim kolum etrafında.

Dualarınızı eksik etmeyin lütfen bir an önce annem sağlığına kavuşsun.

8 yorum:

 1. Çok geçmiş olsun :( Aynı durumdayız seninle.. Annem de şubatta oldu aynı ameliyatı ama ağrıları devam ediyor korktum şimdi.. Allah şifa versin dilerim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok çok geçmiş olsun. Gerçekten zor bir ameliyat. İnşallah bir sıkıntı çıkmaz. Ağrıları çok artarsa götürün doktora. Annemin çok şükür sağ dizi çok iyi ama sol dizindeki ağrıları artarak devam ettiğinden biz korkmuştuk zaten.Hijyene ne kadar dikkat edilse de vücut yapıyormuş iste.

   Sil
 2. Burçakcım çok geçmis olsun.umarım en kısa sürede annen sağlığına kavuşur.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Çisem'cim. İnşallah dediğin gibi olur.

   Sil
 3. çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin inşallah:)

  YanıtlaSil
 4. çok geçmiş olsun umarım bir an evvel iyileşir. Allah şifa versin.

  YanıtlaSil